Zoeken

Kaarsenmal Kruis Abstract 65 x 147 mm - Kaarsen benodigdheden

€16,95
Incl. btw

Kaarsenmal voor het maken van Kruisvormige kaarsen met een afmeting van 65 mm bij 147 mm hoog. Hiermee kunt gemakkelijk zelf uw eigen kaarsen maken.

De mal wordt geleverd met een centreernaald. Wij adviseren bij het gebruiken van deze mal lont 3x8 a 3x10 te gebruiken in geval van paraffine kaarsen.


Tevens kunt u uw kaarsen een kleuren geven door gebruikt te maken van kleurpillen, makkelijk te vinden via de volgende link kleurpillen

Geen specificaties gevonden...
Geen reviews gevonden...
Gerelateerde producten
Kaarsen lont plat 10 meter 3x4
10 meter platte pit c.q. kaarsenlont type 3x4 voor vrijwel alle types dompel- en gietkaarsen van paraffine. Kijk bij de uitgebreide beschrijving voor welke kaarsen de lont toepasbaar is.
Meer info » €2,95
Paraffine 1 kg
Kaarsenwas / Paraffine om zelf je eigen kaarsen van te maken. De beste kwaliteit Kaarsenwas / Paraffine voor het zelf vervaardigen van kaarsen door middel van dompelen of gieten in gietvormen.
Meer info » €6,95
Stearine Plantaardig 250 gram
250 gram Stearine op plantaardige basis om zelf kaarsen te vervaardigen. Voor het beste resultaat voegt men circa 10 tot 15% Stearine toe aan de kaarsenwas / paraffine. Dit heeft als resultaat dat een gegoten kaars beter loskomt uit een gietmal.
Meer info » €2,50
Kaarsenmal bolkaars Ø 8 cm
Kaarsenmal in de vorm van een bol met een diameter van 8 cm. Hiermee kunt gemakkelijk zelf uw eigen kaarsen maken. De mal wordt geleverd met afdichtrubber en een 3-tal malklemmen en een centreernaald. Gebruik voor deze mal lont 3x10.
Meer info » €13,50
Kaarsen lont plat 5 meter 3x10
5 meter platte pit c.q. kaarsenlont voor vrijwel alle types dompel- en gietkaarsen van paraffine. Kijk bij de uitgebreide beschrijving voor welke kaarsen de lont toepasbaar is.
Meer info » €1,80
Bezoek Kaarswinkel.nl op ShopMania
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »